Web 3.0

BAKE, Base Daily ortaklığının ardından üstün performans gösterdi

TeknolojiWins Haber Merkezi
  • 25 Ağustos 2023
  • Okuma süresi: 2 dakika
BAKE, Base Daily ortaklığının ardından üstün performans gösterdi

Bybit ekibi tarafından hazırlanan bültende günün önemli gelişmelerine yer veriliyor.

SPX endeksi %1,35 düşerken, piyasalar beklenenden daha güçlü ABD ekonomik haberleri ve şahin Fed yorumlarından etkilenerek tahvil getirilerinin yükselmesine yol açtı. Daha geniş kripto para piyasasında, Bitcoin ve Etherum’un son 24 saat içinde sırasıyla %2,26 ve %2,14 düştü.

Bugünün en iyi performans gösteren oyuncusu, Base Daily ile iş birliği yaptıktan sonra son 24 saat içinde %9 yükselen BAKE oldu.

Eylül 2020’de piyasaya sürülen BakerySwap (BAKE), kullanıcıların NFT alıp satabileceği bir launchpad ve bir NFT pazarı da içeren bir AMM DEX’tir. Platformun BEP-20 yönetişim tokenı olan BAKE, likidite sağlayıcılarını teşvik etmek için kullanılıyor ve protokolde NFT satın almak için ana ödeme yöntemi olarak hizmet veriyor. BAKE, hizmetlerini ve topluluğunu genişletmek için kısa süre önce popüler Base Chain ile entegre oldu. İş birliği, gelecekte daha fazla hizmet; özellik için planlarla birlikte NFT ticaretine yenilik getirmeyi ve DeFi ortamını geliştirmeyi ve Base ekosistemini geliştirmeyi, kullanıcı deneyimlerini iyileştirmeyi amaçlamaktadır.

Arjantin merkezli Num Finance, Polygon ağında nCOP adı verilen Kolombiya pezosuna sabitlenmiş bir stabilcoin başlattı. Havale piyasasını hedefleyen aşırı teminatlı stabilcoin, Kolombiya’nın yılda aldığı 6,5 milyar dolarlık havaleden faydalanmayı amaçlıyor. Bu, Num Finance’in Arjantin pesosu ve Peru soluna sabitlenmiş olanları takip eden üçüncü stablecoin’i. Lansman, mayıs ayında 1,5 milyon dolarlık tohum öncesi finansman turunu takip ediyor ve şirketin diğer Latin Amerika para birimleriyle bağlantılı stabilcoinleri keşfetme planları var.

Yorum yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir