Etkinlik Web 3.0

Binance Blockchain Week 2023 İstanbul Başlıyor

TeknolojiWins Haber Merkezi
  • 6 Kasım 2023
  • Okuma süresi: 3 dakika
Binance Blockchain Week 2023 İstanbul Başlıyor
Binance Blockchain Week 2023 İstanbul, 8 Kasım’da gerçekleşecek. 
Yerel girişimlerin küresel kripto para piyasalarındaki rolünün yanı sıra sıradaki 1 milyar kullanıcının ekosisteme nasıl dahil edilebileceği tartışılacağı Binance Blockchain Week 2023 İstanbul’un ilk gününde ayrıca Türkiye’nin kripto paranın benimsenmesi ve Web3 hizmetlerinin geliştirilmesinde önemli bir oyuncu olması ile DeFi’nin büyüme olasılıkları ele alınacak.

İlk günün öğleden sonraki oturumlarında  kripto altyapısına ve klasik blockchain trilemmasına yönelik yeni bir bakış açısı ortaya konacak. Web3’te marka etkileşimi üzerine derin bir sohbetin ardından stablecoin’lerin Asya’da benimsenme durumu örnek bir vaka olarak ele alınacak. Günü tamamlayacak diğer paneller ise insani yardım için kripto kullanımı ve kalıcı kripto piyasası döngüleri etrafında şekillenecek.

Binance Blockchain Week 2023 İstanbul’un 9 Kasım’da gerçekleşecek ikinci günü ise Binance CMO’su Rachel Conlan’ın özel mesajıyla başlayacak. Conlan’ın açılış mesajı sonrasında web3 tabanlı sosyal topluluklar üzerine bir panel gerçekleştirilecek. Ardından DeFi’de verimli kullanıcı deneyimleri ile Web3 gelişmeleri ve trendleri masaya yatırılacak. Programın devamında katılımcılar, Web3 evreninde oyunların rolü, Web3 projeleri için başarı ölçütleri ve VC’ler ile kurumsal yatırımcıların piyasa döngüleri hakkındaki düşünceleri hakkında bilgi sahibi olacaklar. BNB Chain’in kripto kullanıcı deneyimleri üzerindeki etkisinin yanı sıra Metaverse’deki kültürel ve teknolojik uyumunun da inceleneceği ikinci günde ayrıca, geleneksel finanstan blockchain’e geçiş ve blockchain eğitiminin etkinliği ve erişimi artırma çabaları ve küresel düzenleyici ortamın son durumu ele alınacak.

Binance Blockchain Week 2023 İstanbul, organizasyonu takip edecek olan herkese günümüzün Web3’ünü ve sonraki bir milyar kullanıcının kimler olacağını daha iyi anlayabilmek için bir fırsat sunuyor.

BBW 2023 İstanbul’da yer alacak konuşmacıların listesi ve konferansın detaylı programına Binance Blockchain Week 2023 İstanbul web sitesinden ulaşılabilir.

Yılın Önde Gelen Blockchain ve Web3 Etkinliği çevrim içi olarak Binance Live’da

8-9 Kasım tarihlerinde gerçekleşecek Binance Blockchain Week 2023 İstanbul, Binance’in canlı yayın platformu Binance Live’dan da takip edilebilecek. BBW 2023 İstanbul’u Binance Live aracılığı ile izleyenler yayınlara aktif olarak katılarak 20.000 USDT değerindeki büyük ödül havuzunu paylaşma şansını da yakalayacak.

Yorum yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir