Web 3.0

Binance Türkiye’den Web3 ekosistemi için işbirliği

TeknolojiWins Haber Merkezi
  • 26 Haziran 2023
  • Okuma süresi: 2 dakika
Binance Türkiye’den Web3 ekosistemi için işbirliği

Binance Türkiye ile Çankaya Üniversitesi Web3 ekosistemi için işbirliği gerçekleştirdi. 

Binance Türkiye, üniversite işbirlikleri ile bilgi aktarımı farkındalık artırma, ekosistemi kuvvetlendirme ve yetenek geliştirmeye devam ediyor. Binance Türkiye, bu doğrultuda Çankaya Üniversitesi Blockchain Topluluğu ile 4 haftalık online eğitim serisi düzenleyecek. Binance Türkiye ve Çankaya Üniversitesi Blockchain Topluluğu, online düzenlenecek webinarda bir araya gelerek Web3, blockchain, kripto para ve Metaverse konularında öğrencilere bilgi aktaracak.

Binance Türkiye’nin, üniversiteler ve üniversite öğrencileri ile yaptığı işbirlikleri artarak devam ediyor. Binance Türkiye bu doğrultuda son olarak Çankaya Üniversitesi Blockchain Topluluğu ile iş birliği gerçekleştirerek ekosistemi güçlendirmeye ve Türkiye’de bu alanda eğitime önemli katkılar sağlamaya devam ediyor.

Finansal okuryazarlık ve gerçekleştirilecek eğitim işbirlikleri ile geleceğe damga vurmak isteyen Binance Türkiye bu kez de Çankaya Üniversitesi Blockchain Topluluğu ile 4 hafta sürecek eğitim programı konusunda anlaştı. Yapılan iş birliği kapsamında öğrenciler ile web3, blokzincir ve ekosistem hakkında bilgiler paylaşılacak.

23 Haziran – 18 Temmuz tarihleri arasında haftada bir kez olmak üzere 4 hafta sürmesi planlanan online webinar eğitimlerinde ilk hafta Binance Akademi İş Geliştirme uzmanı Farah Nassar ve ikinci hafta Binance Türkiye Pazarlama ve Topluluk Müdürü Alper Bulut’un yanı sıra Gazi Üniversitesi öğretim görevlisi Doç. Dr. Murat Yılmaz ve Altcointurk kurucusu Volkan Korkmaz eğitmen olarak katılım sağlayacak. Düzenlenecek webinar serisinde konuşmacılar, öğrencilere sektör trendlerininin yanı sıra  blokzincir, web3, ekosistem hakkında bilgi paylaşımı yapacak. Farklı disiplinlerden katılım gösterecek öğrenciler, kripto varlıklara yönelik temel kavramları, blokzincir teknolojisi ve bunların farklı sektörlerdeki uygulamaları hakkında bilgi edinme fırsatı bulacak.

Yorum yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir