Web 3.0

Bybit’te listelenen MVL Mona ile ortak oldu

TeknolojiWins Haber Merkezi
  • 28 Nisan 2023
  • Okuma süresi: 2 dakika
Bybit’te listelenen MVL Mona ile ortak oldu

Bybit’te listelenen MVL; Moonbirds, 3D VR Metaverse ortaya çıkarmak için Mona ile ortak oldu

Bybit Global ekibi tarafından hazırlanan bültende sektör gelişmeleri yer alıyor.

ABD hisse senetleri, Meta ve diğer teknoloji şirketlerinin kazanç beklentilerini aşmasıyla önceki yerel yüksek seviyelere yükseldi. Kripto para piyasası da toparlandı ve son 24 saatte Bitcoin ve Ethereum sırasıyla %3,14 ve %2,36 kazandı.

2018’de kullanıma sunulan Mass Vehicle Ledger (MVL), araç endüstrisinin gelişmesine yardımcı olan bir blockchain mobilite ekosistemidir. Moonbirds topluluğu için yeni sanal dünya olan Moonbirds Monaverse, NFT kolektifi Proof ve 3D dünya inşa etme platformu Mona arasındaki bir iş birliğidir. Mona, sanal dünyayı daha da geliştirmek için Proof’a teknik yardım sağlayacaklarını duyurdu. Bu ortaklık, canlı belediye binaları, izleme partileri ve sanat sergileri gibi etkinlikleri kolaylaştırarak her iki tarafın da topluluklarına daha iyi hizmet etmesine olanak tanıyacaktır. Bir önceki “100 PROOF” podcast’i, yaklaşmakta olan sanal gerçeklik deneyiminin canlı bir ön izlemesini içeriyordu.

MVL blockchain ekosistemi, bir araç çağırma ve taksi hizmeti olan TADA ile başlatıldı ve ister hizmet sağlayıcılar ister ulaşım şoförleri veya sigorta komisyoncuları olsun, araç endüstrisindeki katılımcılara yardımcı oluyor. Kullanıcılar, sürüş, onarım deneyimleri ve daha fazlası gibi verilerini MVL Puanları (MVP) için paylaşabilir. MVP’ler daha sonra pazarlama fırsatları için kullanılabilir veya MVL belirteci için değiştirilebilir. MVL belirteci, uygulamaları içinde madencilik, staking ve işlem yapmak için kullanılabilir; ayrıca araba gazı, kiralama, yıkama ve onarım masraflarını ödemek için de kullanılabilir. MVL bugün Bybit’te listeleniyor.

Yorum yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir