Web 3.0

Binance TR, “kullanıcı odaklı” bir tasarımla yeniledi

TeknolojiWins Haber Merkezi
  • 6 Haziran 2023
  • Okuma süresi: 2 dakika
Binance TR, “kullanıcı odaklı” bir tasarımla yeniledi

Binance TR, Kurumsal Şirketlerin hesap açma süreçlerini “kullanıcı odaklı” bir tasarımla yeniledi.

Türkiye’nin lider kripto para borsası Binance TR, kurumsal yatırımcılar için geçen yıl başlattığı Kurumsal Hesap açma sürecini “kullanıcı odaklılık” söylemi ile yeniden tasarladığını duyurdu.

Binance TR tarafından duyurulan yenileme ile şirketler, dört kolay adımda Kurumsal Hesap başvurularını yaparak Binance TR’nin güvenli ve rekabetçi ayrıcalıklarından yararlanmaya başlayabiliyor.

İlk adım olarak Başvuru Formu’nu doldurmaları beklenen kurumsal şirketlerin, Binance TR tarafından yapılacak ön incelemenin ardından ek bilgi ve belgeleri sağlaması gerekiyor. Eksik veya hatalı bilgi iletilmesi durumunda ise kurumsal hesap başvurusu yapan kullanıcıların başvuru formunu tekrar doldurarak yeni bir başvuru oluşturması gerekiyor. Ek bilgi ve belgelerin sağlanması ile ikinci tur değerlendirme gerçekleştirilirken, değerlendirme olumlu olduğu takdirde, son onaylarla beraber kurumsal hesap açılış işlemi tamamlanıyor.

Kurumsal Hesap kullanıcı verileri Binance TR ile güvende

Başvuru esnasında kurumsal hesaplar tarafından sağlanan tüm bilgi ve belgeler, güvenilirliğiyle bilinen Binance TR sistemlerinde titizlikle saklanırken, hiçbir veri 3. taraflarla paylaşılmıyor. Kurumsal hesap sahiplerinin verileri yalnızca Binance TR bünyesinde görev yapan ilgili ekipler tarafından değerlendirilmek ve arşivlenmek üzere kullanılıyor.

Kurumsal hesap başvurusu yapanların, sürece dair merak ettikleri bilgilere ve Sıkça Sorulan Sorulara, Binance TR Kurumsal Hesap Başvurusu destek makalesinden ulaşılabilir.

Yorum yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir