Web 3.0

Bitfinex Trade Masters’ta büyük ödülün sahibi belli oldu

TeknolojiWins Haber Merkezi
  • 5 Mayıs 2023
  • Okuma süresi: 3 dakika
Bitfinex Trade Masters’ta büyük ödülün sahibi belli oldu

Bitfinex Trade Masters etkinliği 3 Mayıs’ta ESA 42 Maslak’ta kapılarını açtı.

Dijital varlık borsası Bitfinex’in öncülüğünde düzenlenen Trade Masters etkinliği 3 Mayıs’ta ESA 42 Maslak’ta kapılarını açtı. Canlı trade yarışmasının gerçekleştirildiği etkinlikte başarılı traderlar da ödüllerin sahibi oldu. Yoğun bir ilginin yaşandığı Bitfinex Trade Masters’ta katılımcılar Anıl Piyancı, Khontkar, Contra ve Kheisan gibi isimleri dinleme fırsatı yakaladı.

ESA 42 Maslak 3 Mayıs’ta kripto para ekosistemi için önemli bir etkinliğe ev sahipliği yaptı. Alanında uzman isimler, yatırımcılar ve kripto meraklıları Bitfinex Trade Masters’ta bir araya geldi. Canlı bir trade yarışmasının da düzenlendiği etkinlik kapsamında 10 ayrı takım mücadele içerisine girdi. Mücadelenin sonunda birinciliği elde eden Winning Circle takımı 100 bin TL’lik büyük ödülün de sahibi oldu. Bitfinex Trade Masters’ta ikincilik ödülünü Trader Klübü takımı elde ederken, Ninja Squad takımı da yarışmayı üçüncü olarak tamamladı.

Takımların kıran kırana bir strateji mücadelesi yürüttüğü Bitfinex Trade Masters yarışması, yenilenen Paper Trade platformunda gerçekleşti. Toplamda 18 spot ve 16 vadeli işlem çiftinde trade yapmaya olanak sağlayan platform, yarışma esnasında traderlar’a geniş bir hareket imkânı tanıdı.

Bitfinex Trade Masters etkinliğine katılanlar bir yandan trade yarışmasının heyecanına ortak olurken diğer yandan rap konserlerinin tadını çıkardı. Etkinlikte Türk rapinin önemli isimleri Anıl Piyancı, Khontkar, Contra ve Kheisan sahne aldı.

Etkinliğe ilişkin açıklamalarda bulunan The Steve Group CEO’su Derya Türker, “Bitfinex Trade Masters hem kripto para yatırımlarında stratejinin önemini deneyimlediğimiz hem sektörümüzdeki önemli isimlerle bir araya geldiğimiz hem de eğlendiğimiz bir etkinlik oldu. Başta ödül sahipleri olmak üzere trade yarışmamıza katılan tüm takımlarımızı ve yarışmacılarımız büyük bir tebriki hak ediyor. Biz bu tarz etkinliklerin kripto para yatırımlarının birer oyun olmadığını ve yatırımcıların bir strateji doğrultusunda hareket etmesi gerektiğini göstermesi açısından önemli olduğunu düşünüyoruz. Dolayısıyla ilerleyen süreçte de benzeri etkinliklerle kripto para ekosistemine katkı sağlamaya devam edeceğiz.” dedi.

Yorum yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir