Web 3.0

Bitget, Türkiye’deki varlığını genişletiyor

TeknolojiWins Haber Merkezi
  • 10 Ekim 2023
  • Okuma süresi: 2 dakika
Bitget, Türkiye’deki varlığını genişletiyor

Bitget Türkiye, kullanıcıların spot kripto işlemlerinde yüzde 100 ücret iadesi sunacak.

Dünyanın önde gelen kripto türevleri ve Copy Trade (işlem kopyalama) platformu Bitget’in bir uzantısı olan Bitget Türkiye, kripto kullanıcıları için yeni bir girişim başlattı. Etkinlik kapsamında Bitget Türkiye, kullanıcıların spot kripto işlemlerini yüzde 100 ücret iadesiyle gerçekleştirmelerine olanak tanıyacak.

9 Ekim 2023’e kadar sürecek etkinlik, yatırımcılar için tipik işlem ücretleri konusunda endişe etmeden kripto ticaret yapma fırsatı sunacak. Bitget Türkiye; bu süre boyunca USDT/TRY, BTC/TRY, ETH/TRY, XRP/TRY, TRX/TRY, ARB/TRY, SHIB/TRY, PEPE/TRY, DOGE/TRY, AVAX/TRY, SPELL/TRY, MATIC/TRY dahil olmak üzere çeşitli fiat (itibari para) işlem çiftlerinde yüzde 100 ücret iadesi sunacak.

Teklifi değerlendirmek isteyen yeni kullanıcıların, Bitget Türkiye web sitesini ziyaret ederek kayıt olması ve gerekli kimlik doğrulamasını tamamlaması gerekiyor. Mevcut kullanıcılar ise hesaplarına giriş yaparak işlemlere başlayabiliyor. Kullanıcılar, TL’yi doğrudan yatırma veya bağlı Bitget hesaplarından fon transfer etme seçenekleriyle işlemlerini finanse edebiliyor.

Kullanıcı dostu platformla birçok avantaj sunuluyor

Bitget Türkiye, fiat spot işlemlere odaklanarak TL ile kolayca para yatırma-çekme işlemlerini banka transferleri aracılığıyla kolaylaştırıyor ve kullanıcıların TL çiftleri kullanarak kripto ticareti yapmasını sağlıyor. Bitget Türkiye, global bir borsanın güvenilirliğiyle yerel TL desteğinin kolaylığını birleştirerek kullanıcı dostu platform oluşturuyor. Kullanıcılar, TL desteğinin yanı sıra 7/24 fiat işlemlerinden, Bitget Türkiye ve Bitget Global arasında ücretsiz kripto transferlerinden ve çeşitli fiat işlem çiftlerinden faydalanabiliyor. Bu özellikler, aynı zamanda banka transferleri yoluyla TL yatırma ve çekme konusunda sorunsuz deneyim sunuyor.

Yorum yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir