Web 3.0

Bitget, yeni broker programıyla toplulukları güçlendiriyor

TeknolojiWins Haber Merkezi
  • 7 Haziran 2023
  • Okuma süresi: 2 dakika
Bitget, yeni broker programıyla toplulukları güçlendiriyor

Bitget, brokerlara ek avantajlar sağlamak için Broker Programı’nda önemli güncellemeler yaptı.

Geliştirilen program, brokerlara güçlü özellikler ve teşvikler sunarak daha iyi hizmet vermek amacıyla kapsamlı bir destek sağlıyor. Program ile brokerlar; komisyon verileri, doğrudan yönlendirme verileri ve ortak performansı dahil olmak üzere detaylı performans verilerine erişebiliyor.

Bitget, broker programını güçlendirerek önemli fırsatlar sunan bir ekosistem inşa etmeyi amaçlıyor. Program, brokerlara derin likiditeye sahip güçlü bir platforma erişim imkanı sunarak kullanıcılarına optimal ticaret deneyimi yaşatıyor. Kapsamlı desteğe dahil olan özellikler; ayrılmış bir hesap yöneticisi, 7/24 teknik destek ve sorunları hızlı şekilde çözmek için otomatik bildirimlerden oluşuyor.

“Bitget, topluluğumuzu daha iyi desteklemek için her zaman gelişiyor”

Bitget Yöneticisi Gracy Chen, “Önde gelen kripto borsası olarak Bitget, topluluğumuzu daha iyi desteklemek için her zaman gelişiyor. Daha geniş bir kripto benimsenmesini sağlamak için hizmetleri sürekli geliştirerek, brokerleri ve kullanıcılarını sorunsuz ticaret deneyimiyle güçlendirerek tüm üyelere fayda sağlayan ekosistem ve tek noktadan platform oluşturmayı hedefliyoruz” dedi.

Yükseltilmiş program ile brokerlar; komisyon verileri, doğrudan yönlendirme verileri ve ortak performansı dahil olmak üzere detaylı performans verilerine erişim sağlayabiliyor. Bitget platformu, ayrıca düşük gecikme süresine sahip güçlü teknik özellikler, özelleştirilebilir oran sınırları, spot marj ticaret API’ı, brokerlar için güvenli API anahtar çözümü ve P2P işlem API’ı sunuyor. Kullanıcılar, kullanıcı kabul sürecinde pürüzsüz ve kullanıcı dostu bir KYC deneyimi yaşarken; çekilişler, ticaret yarışmaları ve pazarlama promosyonları gibi çeşitli fırsatlardan yararlanabiliyor.

Toplam spot piyasa hacmi 59 milyar dolara, vadeli piyasa hacmi 658 milyara dolara ulaştı

Bitget’in 2023 ilk çeyrek performansı, platformun giderek artan büyümesini gösteriyor. Bu kapsamda toplam spot piyasa hacmi, önceki çeyreğe göre yüzde 8 artarak 59 milyar doları aştı. Vadeli piyasa hacmi ise yüzde 27 yükseldi ve 658 milyar dolar seviyesine ulaştı. TokenInsight’e göre Bitget, ilk çeyrekte toplam işlem hacmi açısından merkezi borsalar arasında dördüncü sıraya yerleşti.

Yorum yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir