Etkinlik

Blockchain Week 2023 İstanbul’un Etkinlik Programı

TeknolojiWins Haber Merkezi
  • 27 Ekim 2023
  • Okuma süresi: 3 dakika
Blockchain Week 2023 İstanbul’un Etkinlik Programı

Binance Blockchain Week 2023 İstanbul’un etkinlik programı açıklandı.

Dünyanın en yüksek işlem hacmine sahip en büyük kripto para borsası ve küresel blockchain ekosisteminin en önemli oyuncusu Binance, 8-9 Kasım 2023 tarihleri arasında İstanbul’da düzenlenecek olan imza niteliğindeki yıllık etkinliği Binance Blockchain Week 2023 İstanbul’un etkinlik programını açıkladı.

Ekosistemin önde gelen isimleri, sektör liderleri, politika yapıcılar, yatırımcılar ve girişimciler iki gün boyunca Divan Kuruçeşme’deki Ana Sahne’de Binance Blockchain Week İstanbul için bir araya gelecekler. Birbirinden değerli bu isimler, sıradaki bir milyar Web3 kullanıcısına ulaşmak için blockchain ve kriptonun geniş kitlelere ulaşarak benimsenmesine yönelik görüş ve vizyonlarını katılımcılarla paylaşacaklar.

8 Kasım Çarşamba – Sabah Programı Özeti

 Sabah oturumları etkinliğe özel bir girişle başlayacak ve ardından Türkiye’nin Web3 için neden ideal bir ev sahibi olduğunu anlatan açılış konuşmasıyla devam edecek. Ayrıca yerel girişimlerin küresel kripto para piyasalarındaki rolünün yanı sıra bir sonraki milyar kullanıcının nasıl ekosisteme dahil edilebileceği konusuna değinilecek. Türkiye’nin kripto paranın benimsenmesi ve Web3 hizmetlerinin geliştirilmesinde önemli bir oyuncu olmasının yanı sıra DeFi’nin büyüme olasılıklarını da ele alarak öğleden önceki oturumlar sonlandırılacak.

8 Kasım Çarşamba – Öğleden Sonra Programı Özeti

Öğle yemeği arasından sonra kripto altyapısına ve klasik blockchain trilemmasına yönelik yeni bir bakış açısı ele alınacak. Bunu Web3 ışığında marka etkileşimi üzerine derin bir sohbet ve Asya’da artan stablecoin benimsenmesi üzerine bir oturum izleyecek. Günü tamamlayacak diğer paneller ise insani yardım için kripto kullanımı ve kalıcı kripto piyasası döngüleri etrafında şekillenecek.

9 Kasım Perşembe – Sabah Programı Özeti

İkinci gün Binance CMO’su Rachel Conlan’ın özel mesajıyla açılacak ve ardından Web3 tabanlı sosyal topluluklar üzerine bir panel ile Binance Blockchain Week İstanbul maratonunun son günü başlayacak. Ardından DeFi’de verimli kullanıcı deneyimleri ile Web3 gelişmelerini ve trendlerini keşfetmeye devam ederken; katılımcılar sektör öncülerinin Web3 evreninde oyunların rolü, Web3 projeleri için başarı ölçütleri ve VC’ler ile kurumsal yatırımcıların piyasa döngüleri hakkındaki düşüncelerini dinleyecekler.

9 Kasım Perşembe – Öğleden Sonra Program Özeti

Etkinliğin son gününde BNB Chain’in kripto kullanıcı deneyimleri üzerindeki etkisinin yanı sıra Metaverse’deki kültürel ve teknolojik uyumuna odaklandıktan sonra  geleneksel finanstan blockchain’e geçiş derinlemesine ele alınacak. Günün geri kalanında blockchain eğitiminin etkinliği ve erişimini artırma çabaları ile küresel düzenleyici ortamın son durumu masaya yatırılacak.

8-9 Kasım 2023 tarihlerinde Divan Kuruçeşme’de düzenlenecek Binance Blockchain Week İstanbul’da görüşmek üzere.

Yorum yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir