Web 3.0

Bsocial Token’ın ön satışı Bitci’de gerçekleşiyor

TeknolojiWins Haber Merkezi
  • 19 Ekim 2023
  • Okuma süresi: 2 dakika
Bsocial Token’ın ön satışı Bitci’de gerçekleşiyor

Bitci, Bsocial Token’ın ön satışını başlattı.

Bitci, kullanıcılarına benzersiz ürün seçenekleri sunmaya devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde Türkiye’nin ilk yerli meme token projesi olan AlienB’nin arzını gerçekleştiren borsa, bu defa da sosyal medya platformu Bsocial ile dijital finans arasında bağ kuracak olan Bsocial Token’ın ön satışını başlattı.

Bitci Borsa, Bsocial Token’ı listeleyerek, BSocial.io adlı sosyal medya platformu ile dijital finans arasında bir bağ kurmayı hedefliyor. Yeni kurulacak Bsocial.io adlı platformda kullanılacak olan Bsocial Token, kullanıcıların sosyal etkileşimlerini ve katılımlarını ödüllendirmeyi amaçlıyor. Bu dijital varlık, Bsocial.io platformunda gerçekleştirilen paylaşımlar, yorumlar, beğeniler ve diğer tüm etkileşimler aracılığıyla çeşitli ödüller kazanmaya olanak tanıyor. Ayrıca Bsocial, yalnızca kendi platformunda değil, tüm sosyal medya platformlarında Bitci topluluğu için verilecek görevlerde ödül olarak kullanılabilirken daha fazla bağlantı kurulmasına da olanak tanınıyor.

 Bsocial Token’ın kilitli ön satışı saniyeler içerisinde tamamlandı 

Sosyal medya platformu Bsocial ile dijital finans arasındaki köprü olmayı amaçlayan Bsocial Token’ın arzı, kilitli ve kilitsiz olmak üzere iki farklı şekilde gerçekleşecek. 17 Ekim’de başlayan kilitli ön satışı saniyeler içerisinde tamamlanan Bsocial Token’ın, kilitsiz ön satışı ise 19 Ekim’de başlayacak. Toplamda 20 milyar adet üretilecek token’ın, kilitsiz satış fiyatı ise 0,20 TRY olacak.

Yorum yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir