Web 3.0

Bybit’ten güçlü pasif gelir çözümleri

TeknolojiWins Haber Merkezi
  • 14 Eylül 2023
  • Okuma süresi: 3 dakika
Bybit’ten güçlü pasif gelir çözümleri

Bybit kripto yatırımcıları için  güçlü pasif gelir çözümleri sunmaya devam ediyor.

Bybit, yeni kullanıcılar için bir dizi kârlı pasif gelir ürününü kullanıma sunmaya devam ediyor. Bybit, yatırımcıların zorlu piyasa koşullarını atlatmalarına yardımcı olmak için, yeni kullanıcılara %15’lik etkileyici bir APR içeren 7 Gün Sabit Vadeli özel bir USDT Birikim Ürünü sunuyor. USDT cinsinden ödenen ekstra trade ödülleri ile vade sonunda getiri ikiye katlanıyor ve toplam APR %30’a ulaşıyor.

Bu program, Bybit’in dijital varlıklar için yüksek APY veren birikim ürünlerini de içeren güçlü pasif gelir ürünleri yelpazesini daha da güçlendiriyor. Bunların yanı sıra her cuma günü VIP seviyesinde tekliflerin herkese açık olduğu İkili Varlık madenciliği gibi orta seviye ürünler de bulunuyor.

İkinci olarak Bybit, ayrıcalıklı VIP kademelerini normalden %50 daha düşük bir oranla erişilebilir hâle getirdi. Yeni kullanıcılar kampanya dönemi içinde 25.000$ veya üstünde yatırma işlemi yaptıklarında VIP erişimine sahip olacak ve %4,5 APR oranıyla VIP’lere Özel Fonlama Havuzuna katılma hakkı kazanacak. Bu havuz, yeni VIP’ler için 30 günlük sürenin sonunda tahakkuk eden faizi ikiye katıyor ve toplamda %9’luk APR getirisi sağlıyor.

Bu ürün, Bybit’in rakip kripto borsalarının önüne geçmek için alıcı ücreti oranlarını düşürüp piyasa yapıcı ücreti oranlarını artırarak VIP ve PRO kademelerini yenilemesinin ardından geldi. Bybit şu anda VIP ve PRO müşterilerine benzersiz bir hizmet sunuyor.

Son olarak, bu kampanyaya arkadaşlarını davet eden kullanıcılar her referans için 5 USDT trade ödülü kazanacak. Kullanıcılar, koşulları karşılayan en fazla 20 referans için toplamda 100 USDT’ye kadar trade ödülü kazanabilecek.

Bybit kurucu ortağı ve CEO’su Ben Zhou bu konuda şunları söyledi: “2018 ayı piyasası sırasında kurulan Bybit’te bu sefer daha da yoğun bir yapılanma gerçekleştiriyoruz. Sadık topluluğumuzun ve kullanıcılarımızın bu ayı piyasasında getirilerini artırmalarına yardımcı olmak için, Bybit Earn ürünümüzü, bir sonraki boğa piyasasını beklerken getiri elde etmeye yönelik basit ve güvenli fırsatlarla yeniliyoruz.”

Yorum yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir