Web 3.0

CYBER, Animoca Brands ile işbirliğinin ardından yükselişte

TeknolojiWins Haber Merkezi
  • 21 Ağustos 2023
  • Okuma süresi: 2 dakika
CYBER, Animoca Brands ile işbirliğinin ardından yükselişte

Bybit Global tarafından hazırlanan günlük bültende günün önemli sektör gelişmelerine yer veriliyor.

CYBER, merkezi olmayan sosyal kimlik katmanı oluşturmak için Animoca Brands ile iş birliğinin ardından yükselişe geçti; Friend.tech 24 saatte Uniswap’ten daha fazla, 1 milyon dolarlık ücret elde etti.

SPX endeksi %0,01 düştü, önümüzdeki hafta Zoom ve Nvidia Kazançları, mevcut ev datışları, PMI’lar, Jackson Hole Sempozyumu ve Revize Michigan Üniversitesi Duyarlılığı dahil olmak üzere çeşitli piyasa etkinlikleri yakından izlenecek. Daha geniş kripto para piyasası, son 24 saatte Bitcoin ve Ether’in sırasıyla %0,35 ve %0,79 artmasıyla yükselişte.

Bugünün en iyi performans gösteren oyuncusu, Animoca Brands ile ortaklığın ardından son 24 saat içinde %5,4 yükselen CYBER oldu. Kasım 2021’de başlatılan CyberConnect (CYBER), geniş çapta benimsenmesi için kimlik egemenliğine öncelik veren merkezi olmayan bir sosyal protokoldür. Kullanıcılar, uyumlu blok zincirlerinde profiller oluşturarak merkezi olmayan kimlikleri ve sosyal verilerin sahipliğini korur. CYBER, Animoca Brands ile ortaklık kurarak merkezi olmayan bir sosyal katmanı Animoca’nın NFT koleksiyonu olan Mocaverse’e entegre etti. Bu iş birliği CyberAccount’u kullanarak kullanıcı deneyimlerini geliştiriyor ve Animoca’nın portföyündeki oyunlara ve hizmetlere sorunsuz erişim sağlıyor. CyberConnect birçok markayla ortaklık yapıyor ve bilinirliği hızla artıyor.

Merkezi olmayan bir sosyal ağ olan ve 11 Ağustos’ta beta olarak başlatılan Friend.tech, 19 Ağustos’ta 24 saatlik bir süre içinde 1 milyon doların üzerinde ücret elde ederek Uniswap ve Bitcoin ağını geride bıraktı. Coinbase’in katman-2 Tabanı üzerine inşa edilen platform, kullanıcıların bağlantıların “hisselerini” alıp satarak sosyal ağlarını tokenize etmelerine olanak tanıyor ve işlemlerden %5 ücret alıyor. Lansmanından bu yana, toplam proje geliri 818.620 $ ve 60.000’den fazla benzersiz tüccardan 650.000’den fazla işlemle 2,8 milyon $ ücret elde etti. Takma adlı geliştirici Racer tarafından yaratıldığına inanılan proje, kripto influencer’larını ve Web3 projelerini hedefliyor ve benzersiz gelir modeli ve fiyat dinamikleri kripto topluluğunda analiz ve tartışmalara yol açtı.

Yorum yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir