Röportaj Teknoloji

Keenetic CEO’su Vefa Tarhan Video Röportajı

TeknolojiWins Haber Merkezi
  • 1 Ocak 2023
  • Okuma süresi: 2 dakika

Keenetic CEO’su Vefa Tarhan ile bir araya gelerek şirketin son dönem çalışmalarına ve öne çıkan çözümlerine dair sorularımızı ilettik. 

İnternet ve kablosuz ağ alanında kullanıcı ihtiyaçlarını ele alarak önemli ölçüde fark yaratan Keenetic, Türkiye’de aktif faaliyete başlayışının ikinci yılını kutluyor. Bu vesile ile Vefa Tarhan ile bir araya gelerek şirketin son dönem çalışmalarına ve öne çıkan çözümlerine dair sorularımı ilettim.

Keenetic, Türkiye’de aktif faaliyete başlayışının ikinci yılını kutluyor.

Şirket, kesintisiz ve geniş kapsama alanı sağlayan internet bağlantısı için son kullanıcılara premium düzeyde modem router ve Wi-Fi mesh ürünleri sunuyor. Ürünlerini tasarlarken son kullanıcıların isteklerini titizlikle inceleyen Keenetic, Türkiye’de en çok kullanılan bağlantı türü olan DSL modemler için de akılcı, ileriye dönük ürün ve çözümler geliştiriyor.

Keenetic CEO’su Vefa Tarhan ile bir araya gelerek şirketin son dönem çalışmalarına ve öne çıkan çözümlerine dair sorularımı ilettim. İnternet ve bilişim sektörünün en tecrübeli isimlerinden biri olan Tarhan’dan, pandemi dönemi değerlendirmeleri ile birlikte pandemi sonrası beklentilere dair izlenimlerini de öğrendim.

Yorum yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir