Web 3.0

SEI Yükselişe Geçti

TeknolojiWins Haber Merkezi
  • 19 Aralık 2023
  • Okuma süresi: 2 dakika
SEI Yükselişe Geçti

Bybit Global tarafından hazırlanan bültende günün gelişmelerine yer veriliyor.

SPX endeksi %0,45 arttı, ABD hisse senetleri 2024’te Federal Rezerv faiz oranı indirimi beklentilerinin etkisiyle Pazartesi günü kazanç elde etti. Daha geniş kripto para piyasası karışık seyrederken, Bitcoin son 24 saatte %1,65 yükseldi ve Ether %0,91 düştü.

Bugünün en iyi performans göstereni, Sei V2’nin SEILOR için yeni köprü, staking ve likit staking özelliklerinin ufukta olduğunu duyurmasının ardından %32,6 artış gösteren SEI oldu.

Ağustos 2023’te başlatılan Sei Network (SEI), son derece hızlı işlemler sağlayarak ticarette devrim yaratmak için tasarlanmış, Ethereum üzerine inşa edilmiş bir Layer 1 blok zinciri ekosistemidir. Bunu, yerleşik paralelleştirme ve otomatik sipariş paketlemesi yoluyla başarır ve kullanıcılar için önemli ölçüde daha hızlı bir sonuçlanma süresi sağlar. SEI savaş odasını tamamladı ve Sei V2’yi duyurdu. Gelecek özellikler arasında SEILOR’un BSC’den SEI’ye geçişi için bir köprü, SEILOR için staking’in etkinleştirilmesi ve SEI için likit staking’in sunulması yer alıyor. Takipçilerin daha fazla güncelleme için bizi izlemeye devam etmeleri önerilir.

Circle, verimli döviz işlemlerini ve havaleleri kolaylaştırmak için Solana blok zincirinde euro destekli stabilcoin’i EURC’yi piyasaya sürdü. Bu hamle, EURC’nin özellikle Avrupa’da eşler arası transferlerde kullanımını artırmayı amaçlıyor. Stablecoin’ler itibari para ve kripto para birimlerinin birbirine bağlanmasında kritik öneme sahiptir ve EURC, yaklaşan AB dijital varlık düzenlemelerine uyacak şekilde tasarlanmıştır. Euro stabilcoinler ABD dolarına sabitlenmiş tokenlardan daha az popüler olsa da, EURC’nin Solana ağına entegrasyonu stabilcoin piyasasında önemli bir gelişmeyi temsil ediyor.

Yorum yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir