Web 3.0

Bitci Borsa, Astro Token’ı listeledi

TeknolojiWins Haber Merkezi
  • 12 Ekim 2023
  • Okuma süresi: 2 dakika
Bitci Borsa, Astro Token’ı listeledi

Bitci, Astro Token’ı kullanıcılarına sundu. 

Kripto para borsası Bitci, Blockchain teknolojilerinin gelişimine katkı sunma amacı doğrultusunda kullanıcılarına sunduğu ürün ve hizmetleri geliştirmeye devam ediyor. Borsa bu kapsamda astroloji meraklılarını blockchain teknolojisiyle buluşturan ve kullanıcıların özel içerik ve etkinliklere öncelikli erişim sağlamasını amaçlayan, birçok farklı avantaja sahip Astro Token’ı listeledi.

Bitci, kullanıcılarına yönelik yenilikçi ürünler sunmaya devam ediyor. Blockchain teknolojilerinin gelişimine katkı sağlamak adına çalışmalar yürüten borsa, şimdi de astroloji ve kripto para meraklıları için özel olarak geliştirilen

Astro Token’ın ön satış sürecinde rekor katılım gerçekleşirken, token arzı da hızlı bir şekilde sona erdi. Kilitli ve kilitsiz olarak iki ayrı şekilde satışa sunulan Astro Token’ın kilitsiz arz fiyatı 0,10 TRY, kilitli fiyatı ise 0,07 TRY olarak belirlendi. Kilitli arz satışı 10 dakika içerisinde, kilitsiz kısmı ise saniyeler içinde tükendi. Toplamda 100 binin üzerinde kullanıcının talep gösterdiği ön satışta, toplam 2.174 kişi başarıyla alım yapabildi. Ön satış süreci biten Astro Token’ın listelemesi ise 6 Ekim 2023, saat 15:00’te gerçekleşti.

Bitci Borsa, astroloji meraklısı kullanıcılarına özel olarak listelediği Astro Token ile bir dizi avantaj sunuyor. Astro Token sahipleri, aldıkları kripto para birimi sayesinde astroloji uzmanlarından indirimli ya da ücretsiz danışmanlık hizmeti alabilecek. Yatırımcılar ayrıca doğum haritası analizi, gelecek tahminleri, kişisel astrolojik öneriler gibi farklı hizmetlere de avantajlı bir şekilde erişebilecek. Astro Token’ın sunduğu avantajlar arasında astrolojik takvim, astroloji alanındaki etkinliklere ücretsiz veya indirimli katılım, özel basılmış astroloji kitaplarına ulaşım, Astro Token’larını astrolojiyle ilgili girişimlere bağış yapmak ve desteklemek amacıyla kullanım gibi benzersiz özellikler de bulunuyor.

Yorum yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir