Web 3.0

Bitci XRP, BTC, ETH, SOL ve AVAX işlemlerinde komisyonları sıfırladı

TeknolojiWins Haber Merkezi
  • 17 Temmuz 2023
  • Okuma süresi: 2 dakika
Bitci XRP, BTC, ETH, SOL ve AVAX işlemlerinde komisyonları sıfırladı

Bitci XRP, BTC, ETH, SOL ve AVAX işlemlerinde komisyonları sıfırladığını duyurdu.

Gündem kripto para piyasalarına pozitif bir ivme kazandırırken, kripto para borsası Bitci’den önemli bir duyuru geldi. Borsa; Ripple, Bitcoin, Ethereum, Solana ve Avalanche alım satım işlemlerinden bir sonraki duyuruya kadar komisyon alınmayacağını açıkladı.

Kripto para piyasalarında Ripple davasında yaşanan gelişmelerin ardından olumlu bir rüzgâr esiyor. Türkiye’nin önde gelen kripto para borsalarından Bitci de bu havaya katkı sağlamak amacıyla önemli bir kampanya başlattı.

Borsa iletişim kanalları üzerinden yaptığı açıklamada; BTC/TRY, XRP/TRY, SOL/TRY, ETH/TRY, AVAX/TRY ile BTC/USDT, XRP/USDT, SOL/USDT, ETH/USDT, AVAX/USDT işlem çiftlerinde komisyon oranlarının piyasa yapıcı yüzde 0, piyasa alıcı yüzde 0 olarak uygulanacağını duyurdu.

Bitci; Ripple, Bitcoin, Ethereum, Solana ve Avalanche kripto varlıklarının TRY ve USDT işlem çiftlerinde başlattığı yüzde 0 komisyon avantajıyla bir yandan kripto para piyasalarındaki heyecana dahil olurken diğer yandan da daha önce kripto paralarla tanışmamış potansiyel yatırımcıların piyasaya girişi için de uygun bir zemin yaratmayı amaçlıyor.

Yorum yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir