Teknoloji

ITserv’de Ankara bölgesi Noyan Tüzüner’e emanet

TeknolojiWins Haber Merkezi
  • 23 Ocak 2023
  • Okuma süresi: 2 dakika
ITserv’de Ankara bölgesi Noyan Tüzüner’e emanet

ITserv’de Ankara Bölgesi Satış Direktörlüğü görevini Noyan Tüzüner üstlendi.

Türkiye’de IT sektörünün en önemli oyuncularından ITserv’de Ankara Bölge Satış Direktörlüğü görevine Noyan Tüzüner getirildi. Söz konusu atamayla birlikte Türkiye’de şirketlerin teknolojiye açılan penceresi olan ITserv, Ankara’daki büyümesini hızlandıracak. Noyan Tüzüner ile birlikte ITserv, özel sektör ve kamu alanında şirketleri dijital dünyaya taşımaya devam edecek.

 

Noyan Tüzüner Kimdir?

Ankara Üniversitesi Fizik Mühendisliği bölümünden mezun olan Noyan Tüzüner, uzun yıllardır sektörün önüne gelen şirketlerinde farklı pozisyonlar da çalıştı, Ocak 2023 itibariyle ITserv ailesine katıldı. Sektörün deneyimli ismi Noyan Tüzüner, Ankara Bölgesi Satış Direktörü olarak çalışmaya başladı.

ITserv, 2012 yılından bu yana kamu ve özel sektör kurumlarını teknoloji liginde üst sıralara taşıyor. Yeni nesil bir teknoloji şirketi olarak sektöre yönelik yazılımlarla beraber bir işletmenin ihtiyaç duyduğu tüm çözümleri A’dan Z’ye tek bir merkezden sunuyor. ITserv, Türki Cumhuriyetler’den Katar’a, Portekiz’den Ekvador’a kadar farklı ülkelerde projeler gerçekleştiriyor. Yurtdışı büyüme hamlesini güçlendiren ITserv, 2022 yılı sonu itibariyle Londra ofisini de açmıştı.

Yorum yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir