Web 3.0

Ledger, Nano X cihazlarına yeni renkler ekledi

TeknolojiWins Haber Merkezi
  • 20 Temmuz 2023
  • Okuma süresi: 2 dakika
Ledger, Nano X cihazlarına yeni renkler ekledi

 Ledger, Nano X cihazlarına yepyeni renkler eklediğini duyurdu.

Oniks ve mat siyah, BTC turuncusu, kozmik mor, buz ve mistik beyaz renkleriyle güvenlik ve stili bir arada yansıtan Ledger; Retro Gaming, Pastel Yeşil ve Ametist Moru ismini verdiği yeni renklerini koleksiyona ekledi. Dijital varlıklarını şık bir şekilde korumak isteyenler için geniş bir renk yelpazesi sunan Ledger, çarpıcı renkleriyle rakipsiz güvenlik sunuyor.

Kritik dijital varlık güvenliği ve kullanımı konusunda dünya lideri olan Ledger, varlıklarını şık bir şekilde güvence altına almak isteyenler için Nano X cihazlarına yeni renkler eklediğini duyurdu. Farklı renk alternatiflerine sahip Ledger Nano X cihazlar ile kullanıcıları heyecanlandıran yeni renk seçenekleri güvenlik ve stili bir arada sunuyor. Retro Gaming, Pastel Yeşil ve Ametist Moru renkleriyle öne çıkan yeni cihazlar, tavizsiz güvenliğe muhteşem renklerle ulaşmak isteyen kullanıcıların dikkatini çekiyor. Ledger Nano X cihazların sağladığı katmanlı güvenlik yapısı sayesinde kripto varlıklar korunurken, geliştirilen yeni renk seçenekleriyle kullanıcılar aynı zamanda bir stile sahip olma şansına da sahip olacaklar.

Ledger Nano X Cihazlarının Renk Paleti Genişledi

Ledger Nano X cihazların güvenliğine olan bağlılığı renkli tasarımlarla birleştiğinde, kullanıcılara tarzlarına uygun seçenekler sunarak kendilerini ifade etme imkanı tanıyor. Ledger’ın genişleyen renk paleti, retro sevenlerden pastel tonları tercih edenlere kadar her kullanıcıya uygun seçenekler sunuyor. Yeni renkler, kullanıcıların cihazlarını kişiselleştirmesine ve benzersiz bir ifade biçimi yaratmasına olanak tanıyor.

 Bugün itibarıyla satışa sunulan yenilikçi renk koleksiyonu, Ledger resmi web sitesi ve yetkili satıcılar aracılığıyla temin edilebilecek.

Yorum yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir