Web 3.0

Ledger, Ninja Squad ile iş birliğine gitti

TeknolojiWins Haber Merkezi
  • 5 Nisan 2023
  • Okuma süresi: 2 dakika
Ledger, Ninja Squad ile iş birliğine gitti

Ledger, Ninja Squad ile iş birliğine gittiğini duyurdu.

Ledger, NFT projesi Ninja Squad ile ekosistem iş birliğine gitti. Web3 okuryazarlığı ve güvenliğini artırmak için güçlerini birleştiren Ledger ve Ninja Squad, kripto ve NFT ticareti alanında kullanıcıların daha bilinçli kararlar verebilmeleri için sorumluluk üstleniyor. Ledger’ın, iş birliği kapsamında Ninja Squad’ın kimliğine uygun ve limitli sayıda özel tasarım donanım cüzdanlar üretmesi bekleniyor. Yeni tasarımlar ünlü isimler ile topluluk üyelerine hediye edilecek.

Web3 Okuryazarlığını Geliştirecek İçerikler Yaratılacak

Web3 topluluğunu güçlendirmeyi hedefleyen Ledger ve Ninja Squad, özellikle Web3’de varlıkların korunması, güvenliği ve donanım cüzdan kullanımıyla alakalı içerikler yayınlayacak. Halihazırda Ninja Academy’de NFT, kripto, temel ve teknik analiz, Price Action eğitimleri mevcut olan Ninja Squad, Ledger ortaklığıyla beraber bu eğitime varlık güvenliği ve korunması ile alakalı da detaylı bir içerik ekleyecek. Yayınlar YouTube, Twitch ve Discord üzerinden yapılacak.

Eğitimler, Ninja Squad NFT sahiplerine ücretsiz olmakla beraber, NFT sahibi olmayanlara ücretli şekilde sunuluyor. Ninja Squad’ın halihazırda 3.000’e yakın komunitesi dışında, kripto ve NFT varlık taşıyan herkesin bu eğitici içeriklerden yararlanması hedefleniyor. Eğitim içerikleri dışında, Ledger ürünleri anlatımları, partnerlikle alakalı gelişmelerin detayları gibi içerik tiplerine Ninja Squad’ın medya kanallarından erişilebilecek.

İş birliği ve ortak çalışma duyurusunu kutlamak adına Twitter aracılığıyla yeni bir çekiliş başlatan Ledger ve Ninja Squad, talihlilere 1 Ledger Nano S Plus ve 2 Ninja Squad NFT hediye ediyor. Ninja Squad tasarımlı Ledger Donanım Cüzdanlar ise sınırlı sayıda olup, belli bir kısmı Ninja Squad komunitesinin üyelerine verilecek.

 

Yorum yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir