Teknoloji

Logitech, Yeni AI Yazılımı Logi AI Prompt Builder’i Tanıttı

TeknolojiWins Haber Merkezi
  • 29 Nisan 2024
  • Okuma süresi: 3 dakika
Logitech, Yeni AI Yazılımı Logi AI Prompt Builder’i Tanıttı

Logitech, kullanıcılarının ChatGPT’yi daha hızlı ve akıcı bir şekilde kullanmalarına yardımcı olacak Logi AI Prompt Builder’i Tanıttı.

Logi Options+ uygulaması aracılığıyla kurulumu tamamlanan Yeni Logi AI Prompt Builder, Logitech mouse ve klavyelerini yapay zekanın sınırsız gücüyle buluşturuyor.

Logitech, kullanıcılarının iş akışını bozmadan, ChatGPT’yi daha hızlı ve akıcı bir şekilde kullanmalarına yardımcı olacak ücretsiz yeni bir araç tanıttı.

Yeni Logi AI Prompt Builder, Logitech mouse ve klavyelerine atanan tuşlar ile ChatGPT’yi kolayca erişilebilir hale getiriyor. Böylece kullanıcılar işlerini sürdürürken yapay zeka teknolojisini kullanmaya devam edebiliyor. Logi AI Prompt Builder, kullanıcılara Logi Options+ uygulaması üzerinden ücretsiz olarak sunuluyor ve klavye ya da mouse üzerinden bir tuş ile aktif hale getirilebiliyor.

Logitech Türkiye Kategori & Pazarlama Lideri Cihan Önal “Kullanıcılarımız ile dijital deneyimleri arasındaki köprü kuran bir marka olarak, özellikle yapay zekanın sınırsız potansiyeline kolayca erişmek isteyenler için yeni bir aracımız mevcut. Logi AI Prompt Builder, Logi Options+ yazılımıyla uyumlu bir Logitech mouse veya klavyeye sahip olan herkes için yapay zekaya akıcılık sağlayan bir kısayol özelliği taşıyor. Yalnızca ChatGPT ayda yaklaşık 1.6 milyar kez ziyaret ediliyor. Bu sayı, yapay zekanın insanların üretkenlik ve yaratıcılığını artırmada aynı zamanda hızlandırmada ne kadar etkili olduğunun da bir yansıması. Logi Al Prompt Builder, Logitech’in yapay zekanın sunduğu birçok fırsat etrafında yenilikler getirdiğinin sadece bir örneği.” dedi.

Logi AI Prompt Builder’a nasıl erişilir?

Logi Options+ uygulamasını destekleyen herhangi bir Logitech klavye veya mouse’a sahip olan her kullanıcı, Logi AI Prompt Builder’a ücretsiz bir şekilde kolayca erişebiliyor. Uygulama içinde, klavyede bir kısayol tuşu veya mouse’un bir tuşu belirlenebilir ve ihtiyaç olduğunda Logi AI Prompt Builder açılıp kapatılabilir.

Logi AI Prompt Builder kullanıcılara neler sunar?

Logi AI Prompt Builder, çalışmak istenilen metni otomatik olarak algılar ve kullanılan aramaların önceden tanımlanmış tariflerini içeren, yeniden ifade etme ve özetleme gibi işlemleri sunar. Ayrıca kullanıcılar kendi aramalarını özelleştirebilir ve sonuç olarak istedikleri ton, stil veya uzunluğu belirleyebilirler. Bu sayede zaman ve tıklama tasarrufu yapabilir, iş akışında neredeyse hiç kesinti yaşamazlar.

Yorum yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir