Web 3.0

Mamoru, kullanıcılarıyla Bitcoin Pizza Günü’nü kutluyor

TeknolojiWins Haber Merkezi
  • 18 Mayıs 2023
  • Okuma süresi: 2 dakika
Mamoru, kullanıcılarıyla Bitcoin Pizza Günü’nü kutluyor

Kripto para borsası Mamoru, Bitcoin Pizza Günü’nü özel bir kampanyayla kutluyor. 

2010 yılında 2 adet pizzanın 10 bin Bitcoin karşılığında alınmasından bu yana 22 Mayıs tarihinde tüm dünya Bitcoin Pizza Gününü kutluyor. Global kripto para borsalarından Mamoru da bu özel günde özel bir kampanya başlattı. Kampanya kapsamında 22 Mayıs’a kadar arkadaşlarını Mamoru’ya davet eden kullanıcılar 250 USDT’ye kadar ödül kazanma şansı elde ederken, davet sonucu üye olanlar da ücretsiz pizza kuponu kazanıyor.

Mamoru’nun Bitcoin Pizza Günü etkinliği kapsamında 50 Başarılı Davet sınırına ilk ulaşan kullanıcı 250 USDT ödül alırken; 25 başarılı davet sınırına ulaşanlar 100 USDT, 15 başarılı davet sınırına ulaşanlar 75 USDT, 10 başarılı davet sınırına ulaşanlar ise 50 USDT’lik ödülün sahibi olacak. Etkinlik süresi boyunca davet sonucu üyelik oluşturan 100 kullanıcı da yapılacak çekiliş sonunda Pizza Lazza’da geçerli pizza kuponu kazanabilecek.

Bitcoin Pizza Günü kampanyasından faydalanmak isteyen kullanıcıların KYC3’ü tamamlaması ve ardından arkadaşlarını referans linki kullanarak davet etmesi yeterli oluyor. Davet edilenlerin Mamoru’da hesap açtığı ve KYC1’i tamamladığı taktirde de ödül için gerekli şartlar yerine getirilmiş oluyor. Kampanya ile ilgili detaylara web sitesi üzerinden ulaşılabiliyor.

Yorum yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir