Web 3.0

Mamoru yeni ürünü Mamoru Staking’i duyurdu

TeknolojiWins Haber Merkezi
  • 13 Haziran 2023
  • Okuma süresi: 2 dakika
Mamoru yeni ürünü Mamoru Staking’i duyurdu

 Mamoru, kullanıcılarının blokzincir ekosistemine katılarak ödül kazanmalarını sağlayan yeni ürünü Mamoru Staking’i duyurdu. 

Global kripto para borsası Mamoru, staking yapmak isteyen kullanıcıları için yeni ürünü Mamoru Staking’i tanıttı. Borsa ürünle kullanıcılarına kripto yatırımlarının potansiyelini en üst düzeye çıkarmalarını sağlarken, yüzde 17’ye kadar yıllık bileşik getiri elde edebiliyor. Şu an için DOT’un stake edilebildiği ürünün portföyüne yakın zamanda ETH, MATIC ve XTZ gibi varlıklar da eklenecek.

Mamoru Staking, kullanıcılara kripto yatırımlarının potansiyelini en üst düzeye çıkarmalarını sağlarken, yüzde 17’ye kadar yıllık bileşik getiri elde edebiliyor. Şu an için DOT’un stake edilebildiği ürünün portföyüne yakın zamanda ETH, MATIC ve XTZ gibi varlıklar da eklenecek.

Stake sürelerinin de belirlenebildiği Mamoru Staking’den faydalanabilmek için borsada üyeliğin bulunması ve KYC 2’nin tamamlanması yeterli oluyor. Kullanıcılar; 30, 60, 90 ve 120 gün gibi çeşitli alternatifler arasından ihtiyaçlarına ve tercihlerine en uygun süreyi seçebiliyor.

Öte yandan, Mamoru Staking’in ilk aşaması Polkadot (DOT) ile başlıyor. Polkadot, blok zinciri inovasyonunu teşvik eden ve farklı blok zincirlerinin etkileşimini sağlayan bir proje olarak öne çıkarken, Mamoru kullanıcıları da Polkadot ağına stake yaparak hem ağın güvenliğine katkıda bulunabiliyor hem de ödül kazanabiliyor.

 

Yorum yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir