Web 3.0

Bybit, P2P HotSwap ile satın alma hizmetini genişletiyor

TeknolojiWins Haber Merkezi
  • 7 Temmuz 2023
  • Okuma süresi: 3 dakika
Bybit, P2P HotSwap ile satın alma hizmetini genişletiyor

Bybit, P2P HotSwap adlı yeni hizmetini   kullanıma sunduğunu duyurdu.

P2P HotSwap ile kullanıcılar, banka kartları ve e-cüzdanlar da dâhil olmak üzere 500’den fazla çevrim dışı ödeme yöntemini kullanarak Bybit platformundaki üstün nitelikli dijital varlıkları artık daha hızlı ve kolay bir şekilde satın alabilecek.

P2P HotSwap, her zamanki eşler arası alım-satım hizmetinde olduğu gibi alıcıları satıcılarla eşleştirmek yerine, hedeflenen kripto varlık dönüşümleri için P2P’deki ilan verenler ile üçüncü taraf likidite sağlayıcılardan rekabetçi teklifler sunuyor. Böylelikle itibari para/kripto takas işlemleri için yeni bir likidite kaynağı sağlıyor.

P2P HotSwap sistemi, işlem verimliliği ve adil fiyatlandırmayı sağlamak adına fiyat, hacim ve diğer faktörlere göre belirli kriterleri karşılayan İlan Verenleri öneriyor. İlan Verenlerin ve üçüncü tarafların sağladığı likiditenin kusursuz bir şekilde entegre edilmesiyle bütünsel bir teklif alan Bybit kullanıcıları, bu sayede mümkün olan en iyi fiyattan yararlanabiliyor.

P2P HotSwap ile kullanıcılar artık itibari paralarını kriptoya dönüştürmek için önce USDT satın almak zorunda kalmadan, yeni P2P HotSwap işlevini kullanarak doğrudan hızlı bir şekilde kripto satın alabilecekler. Alım-satım sürecinin bu şekilde basitleştirilip işlemlerin çok daha verimli hâle getirilmesi sayesinde daha kolay bir işlem deneyimi sağlanabiliyor. Bu benzersiz özellik kullanıcı deneyimini daha da iyileştirirken P2P HotSwap’i de geleneksel alım-satım platformlarından farklı kılıyor.

Bybit’in kurucu ortağı ve CEO’su Ben Zhou “Dünyanın kriptoya açılan kapısı olma vizyonumuzun bir sonucu olarak geliştirdiğimiz bu eşsiz İtibari Parayla Kripto Satın Alma hizmetini kullanıcılarımıza sunmaktan büyük mutluluk duyuyoruz.” diyerek düşüncelerini paylaştı ve şunları ekledi; “Yeni P2P HotSwap hizmetimiz, trend olan coinleri alıp satma sürecini kolaylaştırmakla kalmıyor, itibari para/kripto takasları için de daha fazla likidite sağlıyor.

Bybit’in her zaman kullanıcı deneyimini iyileştiren üst düzey ürünler geliştirme amacına bağlı kaldığını vurgulayan Zhou, “P2P HotSwap sayesinde artık kullanıcılarımız kripto piyasalarına çok daha kolay ve hızlı bir şekilde erişebiliyor.” diyerek sözlerini tamamladı.

Yorum yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir