Web 3.0

Bybit, Sui’nin lansmanını duyurdu

TeknolojiWins Haber Merkezi
  • 26 Nisan 2023
  • Okuma süresi: 2 dakika
Bybit, Sui’nin lansmanını duyurdu

Bybit, token satış platformu ByStarter’ın ve platformun ilk projesi Sui’nin lansmanını duyurdu.

ByStarter’ın lansmanı, Bybit’in Web3 topluluğuna üst düzey fırsatlar sunma misyonunda önemli bir dönüm noktasını oluşturuyor.

ByStarter, vesting programı ve whitelist işlevlerinin de bulunduğu bir token satış platformu. ByStarter, en üst düzey Web3 projelerine herkesten önce katılım sağlayarak bu yenilikçi projelerin potansiyel başarılarından avantaj sağlamaları için yatırımcılara fırsatlar sunuyor.

Bybit’in kurucu ortağı ve CEO’su Ben Zhou, iş birliği ile ilgili yaptığı açıklamada “Bybit’te misyonumuz, kullanıcılarımıza başka hiç bir yerde bulamayacakları fırsatlar sunarak onları güçlendirmektir.ByStarter platformumuzu hizmete açmış olduğumuz ve açılış projesi için Sui Blockchain ile gerçekleştirdiğimiz iş birliği için büyük mutluluk duyuyorum. ByStarter, kriptonun yaşadığı muazzam büyümeden faydalanmaları için kullanıcılarımıza benzeri olmayan fırsatlar sunuyor”  sözlerine yer verdi.

 

SUI lansmanı ByStarter’da

Bybit, 2023’ün en merakla beklenen kripto projelerinden biri olan Sui’nin token satışına ev sahipliği yapacak üç kripto borsasından biri olacak. Sui projesine erken erişim hakkı elde eden kullanıcılar, katılım haklarını doğrulamak için Bybit UID’lerini Sui internet sitesine kaydedebilecek ve katılım süresi tamamlanır tamamlanmaz tokenler hemen serbest bırakılacak.

Ayrıca Bybit, bu özel lansman projesini kutlamak adına kullanıcılara SUI tokenleri kazanmaları için birçok harika fırsat sunan, toplam 100.000 USDT’lik bir ödül havuzunun bulunduğu dört etkinlik de hazırladı.

Yorum yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir