Web 3.0

Global Fan Token web sitesi kullanıma açıldı

TeknolojiWins Haber Merkezi
  • 26 Nisan 2023
  • Okuma süresi: 2 dakika
Global Fan Token web sitesi kullanıma açıldı

Bitci, Global Fan Token’ın resmi internet sitesini kullanıma açtığını kamuoyuna duyurdu.

Yerli kripto para borsası Bitci, kripto para ekosisteminde ciddi ilgi uyandıran yeni ürünü Global Fan Token’ı kısa bir süre önce ön satışa açtı.

Bitci yeni token’ını duyurdu

 

Twiter Space üzerinden gerçekleştirilen canlı yayında, ürüne ilişkin detayların aktarıldığı oturumda borsanın kendi blockchain ağı üzerinde geliştirdiği üründen elde edilen komisyonların bir fon içerisinde toplandığı ve buradaki kaynak havuzuyla da yeni anlaşma ve iş birliklerinin yapılacağı aktarıldı. Bu kapsamda, borsa tarafından yapılan son açıklamaya göre, kullanıcılara birinci elden doğru bilgi aktarımı yapabilmek ve yeni fırsatlar sunabilmek adına Global Fan Token resmi internet sitesi hizmete açıldı.

Yapılan bu hamleyle birlikte, ekosistemdeki kullanıcı taleplerine ve beklentilerine daha hızlı biçimde karşılık verilmesi bekleniyor. Bu doğrultuda, Global Fan Token sahipleri, internet sitesi üzerinden çeşitli ayrıcalıklardan faydalanma fırsatı yakalıyor. Kullanıcılar hem yararlanmak istedikleri ayrıcalıklara göre tokenlar’ını stake edebilecek hem oy kullanabilecek hem de proje hakkında daha detaylı bilgilere erişebilecek.

 

Topluluk, komisyon gelirlerinin harcanmasında söz sahibi olabilecek

Bununla birlikte, kullanıcılar sitenin ayrıcalıklar bölümündeki UEFA Şampiyonalar Ligi final bileti ve üç büyüklerin mağazalarına yönelik hediye kartı gibi fırsatlara da ulaşabilecek. Ayrıca toplanan komisyon gelirlerinin ne için harcanacağına internet sitesi üzerinden açılan anketler ile karar verilebilecek.

 

Global Fan Token, 17 milyar adet satışa ulaştı

Kullanıma sunulmasında kısa bir süre geçmesine rağmen ekosistemdeki yatırımcılar tarafından yoğun bir ilgiyle karşılaşan Global Fan Token, ilk günden itibaren birçok yatırımcı tarafından tercih edilmeye devam ediyor. 24 Nisan itibarıyla toplamda 17 milyar adet satışa ulaşan fan token’ın, önümüzdeki süreçte de yeni yatırımcıların ilgisini çekmesi bekleniyor.

Yorum yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir