Teknoloji

yapay zekâ seyahat asistanı ENBot yayında

TeknolojiWins Haber Merkezi
  • 13 Nisan 2023
  • Okuma süresi: 1 dakika
yapay zekâ  seyahat asistanı ENBot yayında

Enuygun.com, yapay zekâ destekli seyahat asistanı ENBot’u geliştirdi.

Enuygun.com, dünyada bir ilke imza atarak yapay zekâ destekli seyahat asistanı ENBot’u geliştirdi. OpenAI ChatGPT 4.0 versiyonunu eğiterek tasarlanan seyahat asistanı ile kullanıcılar, gidecekleri yerler için en ideal uçak biletini saniyeler içinde bulabilecek.

Türkiye’nin Lider Seyahat Pazaryeri Enuygun.com OpenAI ChatGPT 4.0 versiyonunu kullanarak geliştirdiği seyahat asistanı ENBot ile kullanıcıların uçak bileti ihtiyaçlarına yönelik büyük kolaylık sağlamayı amaçlıyor. Seyahat yeri ve tarihi ile ideal uçak biletini fiyat karşılaştırmalı olarak sunan ENBot, uçak bileti aramalarını kullanıcıları için kişiselleştiriyor.

ENBot, Enuygun.com’un ana sayfasında “Hızlı İşlemler” menüsünde yer alıyor. Kullanıcı, menü üzerinden ENBot’a tıklayarak sanal asistan ile sohbete başlıyor. Seyahat konsepti,yeri,ve tarihi gibi bilgileri belirten kullanıcı için yapay zekâ uygun eşleştirmeleri yaparak ideal uçak bileti seçeneklerini sunuyor. Tüm kullanıcılar  https://www.enuygun.com/enbot/ adresinden ulaştıkları ENBot’a diledikleri soruları sorabiliyor.

Yorum yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir