Teknoloji

Bulutistan ve Rasyona İş Birliği Yaptı

TeknolojiWins Haber Merkezi
  • 13 Şubat 2024
  • Okuma süresi: 4 dakika
Bulutistan ve Rasyona İş Birliği Yaptı

Bulutistan ve Rasyona İş Birliği ile Şirketler Müşteri Memnuniyetinde Zirveyi Hedefliyor.

Dijital dönüşüm çağında yerini sağlamlaştırmak isteyen şirketler için Bulutistan, Rasyona ile yaptığı stratejik iş birliği sayesinde müşteri memnuniyetini %100’e taşıma hedefi koyuyor. Türkiye’nin en hızlı büyüyen teknoloji şirketi olarak tanınan Bulutistan, dijital dönüşümü hızlandırmak ve müşteri kayıplarını önlemek adına Rasyona’nın teknoloji danışmanlığı uzmanlığından yararlanacak.

Bulutistan, yeni iş birliği ile şirketlerin operasyonel faaliyetlerini anlık olarak ölçümleyerek, herhangi bir müşteri veya ciro kaybını engelleyecek yöntemler geliştirecek. Şirketler, bu sayede hem faaliyetlerine sürdürülebilir verimlilik katmayı hem de müşteri memnuniyetini maksimize etmeyi amaçlıyor.

Dijital dönüşümün kalbinde yer alan yeni nesil teknolojiler, şirketlerin rekabet avantajı kazanmasını ve müşteri deneyimini iyileştirmesini sağlıyor. Bulutistan ve Rasyona’nın iş birliği, şirketlerin bu hedeflere düşük maliyetlerle ve yüksek verimlilikle ulaşmalarını hedefliyor.

İş birliğine ilişkin açıklamada bulunan Bulutistan Türkiye Genel Müdürü Gökhan Gençtürk, “Bulutistan olarak, şirketlerin kesintisiz ve yüksek performanslı hizmet verebilmelerini sağlamak hedefiyle sürdürdüğümüz iş birliklerine Rasyona ile bir yenisini daha ekledik. Rasyona ile gücümüzü birleştirerek şirketleri müşteri memnuniyeti hedeflerine ulaştıracağız. İş birliği kapsamında müşteri memnuniyeti odaklı operasyonel görünürlüğü sağlayıp hataları anında tespit ederek şirketlerle çözüm ortaklığı kuracağız. Oldukça düşük bir maliyetle şirketlerin olası müşteri ve ciro kayıpları ile müşteri memnuniyetsizliğin bir yansıması olan sipariş iptallerinin önüne geçerek sürekli iyileşen, ihtiyaca uygun çözümler sunacağız” açıklamasında bulundu.

 

Yeni nesil izleme teknolojileri ile müşteri kayıpları önlenebilecek

Bulutistan, iş birliği ile Rasyona’nın akıllı işletme otomasyonu ve veri analizi ile görünürlük elde ederek karar desteği ve hızlı düzeltici eylemler sağlayan yeni nesil izleme teknolojilerini bulut çözümleri arasına ekledi. Bu teknoloji ile yerinde ve uzaktan 7/24 süreç gözlemleme desteği, talebe göre çözümleme, bildirme, raporlama hizmeti verecek. Böylece şirketlerin tüm süreçlerini takip ederek, olası maddi kayıplara karşı koruma kalkanı oluşturacak.

 

“Şirketler için karmaşık görünen akışları sade ve anlaşılır şekildi sunacağız”

Rasyona Kurucu Ortağı ve CEO’su Ali Hacıgüzeller
Rasyona Kurucu Ortağı ve CEO’su Ali Hacıgüzeller

Konuyla ilgili değerlendirmede bulunan Rasyona Kurucu Ortağı ve CEO’su Ali Hacıgüzeller, “Rasyona olarak sunduğumuz yeni nesil izleme teknolojileri, mevcut altyapının üzerine SAP yazılımı entegre edilmesini olanaklı kılıyor. Bu kapsamda geliştirilen SAP Rootis & SAP Etool paketi ile Bulutistan ortaklığı ile şirketlere özel monitoring hizmetleri sunularak olası sorunlara anlık müdahale edebileceğiz. Bu da sorunların derinlikli analizlerinin yapılarak hataların en aza indirilmesi ve müşteri deneyiminin sürekli iyileştirilmesini beraberinde getirecek. Şirketler için oldukça karmaşık görünen akışların sade ve anlaşılır bir şekilde sunulmasını sağlayan SAP Rootis & SAP Etool paketi, otomatik raporlama özelliği ile hızlı analiz ve en doğru çözümü bir araya getirirken, kişiselleştirilebilir özelliğiyle de şirketleri fonksiyonellikle buluşturuyor” diyerek sözlerini tamamlandı.

 

Bulutistan ve Rasyona’nın iş birliği, şirketlerin müşteri memnuniyetini ön planda tutarak dijital dönüşüme ayak uydurmalarını ve pazarın zorluklarına karşı rekabetçi kalmalarını sağlayacak.

Yorum yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir